Hotel Liberec Radnice

Hotel Radnice, který patří neodmyslitelně k historickému centru města Liberec, byl otevřen v roce 1996 jen několik desítek kroků od liberecké radnice a divadla F.X.Šaldy. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb.

Ubytování:
Hotel Radnice nabízí velmi kvalitní ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. V hotelu Radnice jsou k dispozici hostům apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 41 lůžek s možností přistýlek.

Všechny moderně zařízené pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou i sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, internetovou Wi-fi sítí a požárními detektory. Hotel Radnice je připraven nabídnout hostům jen ty nejlepší služby, a o to se postará profesionální personál.

Strava:
Restaurace disponuje prvotřídní kuchyní a skvělá obsluha se postará aby jste se hosté cítili co nejlépe. Vybírat se dá z české ale i mezinárodní kuchyně. Nádherné prostředí, které je přesně dělané pro rodinné oslavy, svatební hostiny nebo posezení s přáteli.

Ostatní služby:
Směnárna, Internetové Wi-fi připojení, hotelová sauna s minibarem, thajské masáže na objednávku, hotelové taxi což má zvýhodněnu cestu Praha letiště a zpět. Vlastní prádelna Miele-AG, vše ostatní je kompromis.

K dispozici je parkoviště. Děti do 7 let zdarma -posloužíme dětskou postýlkou,židličkou a houpačkou.

Památky:
KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY Na obtížném svažitém terénu bylo vystavění kostela skutečně oříškem, který se podařilo rozlousknout architektům M. Kühnovi a H. Fantovi spolu se stavitelem A. Hübnerem. Stavba započala roku 1908 - tedy právě v době oslav šedesáti let panování císaře Františka Josefa I. - a proto byl nový kostel pojmenován jako Jubilejní. Práce byly ukončeny roku 1911 a jelikož správu kostela převzal kapucínský řád z Tyrol, byl ke stavbě připojen také jejich menší klášter. Netradiční je především vzhled kostela, který je ve slohu novobarokním se secesními prvky. V současnosti již kostel bohužel neslouží svému původnímu poslání, a tak ačkoliv zůstává charakteristickou dominantou nivy řeky Nisy, postupně propadá chátrání.

Hotel Liberec Radnice - K hotelu přísluší parkovištěHotel Liberec Radnice - disponuje restauracíHotel Liberec Radnice - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Liberec Radnice -  je k dispozici připojení na internetHotel Liberec Radnice -  je k dispozici letní terasaHotel Liberec Radnice - disponuje kavárnouHotel Liberec Radnice - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Liberec Radnice - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Liberec Radnice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Liberec Radnice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Liberec Radnice - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Radnice, Moskevská 11
Liberec 46001 Česká Republika
Hotel-Liberec-Radnice@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Radnice ubytování Liberec Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: